«ШВИДКЕ ЗАСПОКОЄННЯ
ДЛЯ УКРАЇНИ»

ВИВЧІТЬ 10 ПРОСТИХ ТА ЕФЕКТИВНИХ ЗНИЖУВАЧІВ СТРЕСУ ТА ТРИВОГИ

Привіт, друзі-українці! Ми безкоштовно надаємо вам 45-хвилинну відеосесію зі зняття стресу. Вона дублюється українською мовою, а опції субтитрів та тексту доступні під кожним відеоуроком. Ми знаємо, що не всі приклади, згадані в цих уроках, стосуються ваших конкретних ситуацій, але всі методи можуть бути використані незалежно від ваших джерел стресу. Ви можете поділитися цим сайтом, а також повертатися до нього скільки захочете.


ПОДИВИТЬСЯ НА ДЕКІЛЬКА ПРИКЛАДІВ ТОГО, ЧОГО

ВИ НАВЧИТЕСЯ«Швидке Заспокоєння» пропонує короткі та інтерактивні відеоуроки, а також ось ці унікальні інструменти, які допоможуть вам розслабитися:

  • Завантажувані робочі аркуші, вправи та посібники як допомога у використанні методик курсу
  • Безкоштовний доступ на один рік до нашого заспокійливого додатка, який містить обрані техніки курсу, вправи для розслаблення, підсилювачі сну та багато іншого
  • Дискусії, що координуються Джорданом Фрідманом, який відповість на ваші запитання та запропонує додаткові поради та стратегії
  • Доступ до відеокурсу та завантажуваних ресурсів на Teachable, якими можна користуватися будь-коли

ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР З БОРОТЬБИ ЗІ СТРЕСОМ ТА БАГАТО ІНШОГО

МЕТОДИ ТА ІНСТРУМЕНТИ КУРСУ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ

«Нещодавно мене перевіряли на наявність тривоги, і виявилося, що вона у мене є. Ніяких панічних атак тощо, але все ж... Мій психотерапевт запропонував мені виконувати цю саму вправу 5 разів на день, по 5 підходів»


«У мене тільки що був повний нервовий зрив і панічна атака... Це дійсно допомогло, щиро дякую вам».

«Дякую. Суперкоротко. Суперефективно. ❤»


«Дякую вам за це, у мене тільки що була суперечка з колегою - це дійсно допомогло.»


«Це чудово і настільки просто!»

«Я спробував це, коли проходив стоматологічну процедуру, і це дійсно допомогло. Красно дякую».


«Я сильно злюсь та гніваюсь перед початком місячних, і у мене був НЕЙМОВІРНО важкий день, поки я намагалася розслабитися. Це надзвичайно допомогло».

Про додаток, що входить до курсу:


«Люблю цей додаток. Він має безліч інструментів та ресурсів, які допоможуть вам жити краще та спокійніше. Продовжуйте в тому ж дусі!»


«Додаток надає вам багато технік, які допоможуть вам зберігати спокій. Я ловлю себе на тому, що користуюся ним декілька разів на день».


«Не можу заснути без цього додатка!»

ЗУСТРІЧАЙТЕ ДЖОРДАНА ФРІДМАНА

ВАШОГО ВЧИТЕЛЯ І ТРЕНЕРА З БОРОТЬБИ ЗІ СТРЕСОМ

Щодня Джордан Фрідман (він же тренер з боротьби зі стресом) допомагає тисячам людей по всьому світу – від генеральних директорів та студентів до онкологічних пацієнтів та жертв 9/11 – працювати, навчатися та краще спати.

Джордан створив Quick Calm («Швидке заспокоєння»), щоб надати людям з усього світу, що відчувають стрес і тривогу, інструменти для підвищення їхнього фізичного та психічного здоров'я, продуктивності та якості життя. Методика курсу – це підібрана вручну комбінація популярних серед аудиторії Джордана вправ та його улюблених зменшувачів стресу, керованих даними.

Джордан є засновником The Stress Coach («Тренер з боротьби зі стресом»), колишнім директором освітньої програми в галузі охорони здоров 'я Колумбійського університету, і він пережив одну з найбільших пухлин мозку, коли-небудь виявлених. Його клієнтами є NBCUniversal, Міжнародна федерація коучингу, Credit Europe Bank та Департамент освіти Нью-Йорка.

Джордан живе у Нью-Йорку, куди його бабусі емігрували з Києва та Одеси понад 100 років тому.

ЦЕ ВІДЕО ПІДІЙДЕ ВАМ, ЯКЩО...

Ви напружені та/або занепокоєні

Зареєструйтеся у Quick Calm («Швидке заспокоєння»), якщо у вас іноді або часто виникають такі симптоми, як: хвилювання, м'язова напруга, перевантаженість та проблеми зі сном.

Стрес і тривога заважають вам

Зареєструйтеся у Quick Calm («Швидке заспокоєння»), якщо ваше здоров'я, щастя, настрій, енергія, робота та/або стосунки впливають на ваш стрес та тривогу.

Ви хотіли б отримати ефективні знижувачі стресу та тривоги

Зареєструйтеся у Quick Calm («Швидке заспокоєння»), якщо ви хочете використовувати різноманітні прості та конкретні методи для зменшення стресу та тривоги.

Вам потрібні ресурси ще довгий час після закінчення курсу

Зареєструйтеся у Quick Calm («Швидке заспокоєння»), якщо вам потрібен наш додаток для розслаблення – «тренер з боротьби зі стресом у вашій кишені» – де завгодно і коли вам це потрібно.

Ви хочете підтримувати інших у своєму житті

Зареєструйтеся у Quick Calm («Швидке заспокоєння»), якщо хочете допомогти своїй сім'ї, друзям та колегам подолати стрес та тривогу.


ПОЧНІТЬ ЗНИЖУВАТИ СТРЕС І ТРИВОГУ ВЖЕ ЗАРАЗ!